Julianın Şarkısı - Charles Sheehan Miles - Yabancı Yayınları

72.00 TL
9786055016579
Stokta
Giriş Yapınız

Ürün satın almak için
lütfen üye girişi yapınız.

Ürün Açıklaması

Herkesin isyan edebileceği bir şey olmalı.

Crank Wilson, bir punk grubu kurmak üzere Güney Bostondaki evinden on altı yaşında ayrılmıştı. Altı yıl sonra babasıyla araları hâlâ limoniydi ve annesiyle konuşmuyordu bile. Değer verdiği tek kişi erkek kardeşi Seandı ama Seana göz kulak olmak bazen tam zamanlı bir iş olabiliyordu. Crankin hayattan istediği tek şey, şarkılarını yazabilmek için rahat bırakılmak ve kurduğu müzik grubunun başarılı olmasıydı.

Julia Thompson, babasının kariyerini riske atacak olan bir sırla beraber birkaç yıl önce Pekinden Washingtona gelmişti. Şimdi ise Harvarddaki son yılındaydı ve duygularının kontrolünü kaybetmemek için geçmişten gelen hayaletlerle savaşıyordu.

Julia ve Crank, bir savaş karşıtı protesto esnasından karşılaştıklarında, aralarındaki bağ o kadar güçlüydü ki her şeyi altüst edebilirdi.

Asi bir ruhun bu zarif aşkını kesinlikle tekrar okumak isteyeceksiniz!

- Merve Akıncı, Şahmelek ve Senlinin yazarı-

Charles Sheehan-Milesın yazım tarzı nefes kesici! Sizi hikâyenin içine hapsediyor ve asla bırakmıyor.

- Aestas Book Blog-

Bu, sadece bir aşk romanı değil. Aynı zamanda aile sevgisini, arkadaşlığı ve birlikteliğin iyileştirme gücünü de anlatıyor.

- Maryses Book Blog-

Bence bu kitabı herkes okumalı. İnanın bana pişman olmayacaksınız!

- The Indie Bookshelf

Etkileyici bir anlatımla duygular adeta sayfalardan taşıp size kadar ulaşıyor, fakat acının ve aşkın mükemmel dengesi boğulmanıza engel oluyor. Kelimenin tam anlamıyla dolu dolu bir kitaptı!

- Tuğçenin Kitaplığı

Sayfa:
432 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Barkod:
9786055016579