Aslında Ayrılık da Yoktur - Seda Diker - Librum Kitap

120.00 TL
9786056770623
Stokta
Giriş Yapınız

Ürün satın almak için
lütfen üye girişi yapınız.

Ürün Açıklaması

İlahî sevgiyle sevmeye başladığımızda hayat başka türlü olacaktır.

Dişilik, aşk, ayrılık acısı, flört ve kundalini üzerine koçluk yapan Seda Diker, bu kez ilahî sevgi yolunu izleyerek yepyeni bir hayatın kapılarını açmanın yöntemini anlatıyor okura.

Gerçek bir yaşamöyküsünün izini sürerek dişiliğini keşfeden Handenin korkularını, ilişkilerinde yaptığı hataları görmesini sağlayan yazar, bu deneyimlerden çıkardığı sonuçları evrensel bir boyuta taşıyarak benzer korkuları, kaygıları taşıyan tüm kadınlar için bir rehbere dönüştürüyor.

Ayrılık acısı, korkusu yaşayan bütün kadınlar Aslında Ayrılık Yokturda kendilerinden çok şey bulacak. Kendilerini tekrar tekrar içine soktukları sarmalların farkına varıp çıkış yolunu keşfedecekler.

Gerçek anlamda sevdiğimiz kişiyle bağ kurmayı, güvenmeyi, onu özgür bırakmayı, kabul vermeyi takdir görüp takdir etmeyi, saygı görüp saygı vermeyi, boşluk duygusu olmaksızın anda kalabilmeyi başaracağız. İşte o zaman, ayrılık diye bir şeyin aslında hiç var olmadığını, egomuzun yanıltıcı dünyasında yaşamanın bizi ayrılığa götürdüğünü, aynalarla dolu bu dünyanın gerçek değil sadece bir yanılsama olduğunu hissedip öğreneceğiz.

Sizce, modern hayatın içerisinde EGOnun ?şaşırtıcı oyunlarına düşmeden AŞKa ilerlemek nasıl olacak?

Marka:
Yazar:
Sayfa:
334 Sayfa
Kağıt:
2. Hamur Kağıt
Boyut:
13.50x21.00 cm
Basım Yılı:
Eylül 2017
Barkod:
9786056770623